Patek to doświadczenie

Wykazujemy się dużym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do realizacji na każdym etapie zlecenia. Zawsze reagujemy na wszystkie uwagi zgłaszane przez klienta.

Proces działania

Patek to nie tylko najlepsze materiały pochodzące od światowych liderów branży: Rain Bird oraz Hunter. To także fachowe wykonanie niezawodnych instalacji i skuteczne przygotowanie klientów do sterowania nawadnianiem za pomocą telefonu komórkowego z dowolnego miejsca na ziemi.

Krok 1: zdjęcia oraz pomiary

Krok 1: zdjęcia oraz pomiary

Po wcześniejszym kontakcie umawiamy się z klientem na terenie inwestycji. Jeżeli pozwalają na to warunki, z pomocą drona wykonujemy zdjęcia obiektu i dokonujemy pomiarów.

Krok 1: zdjęcia oraz pomiary

Krok 2: sposoby nawadniania

Krok 2: sposoby nawadniania

Ustalamy z inwestorem szczegóły dotyczące rozmieszczenia skrzynki z elektrozaworami, sterownika i czujnika deszczu. Omawiamy sposoby nawadniania rabat z roślinami.

Krok 2: sposoby nawadniania

Krok 3: projektowanie

Krok 3: Projektowanie

W specjalistycznym programie tworzymy projekt nawadniania i kosztorys. Następnie przedstawiamy go inwestorowi i umawiamy termin instalacji.

Krok 3: projektowanie

Krok 4: Instalacja

Krok 4: Instalacja

Przystępujemy do instalacji. Zwykle zajmuje nam to jeden dzień. W przypadku skomplikowanych obiektów potrzebujemy trochę więcej czasu na realizację zadania.

Krok 4: Instalacja

W przypadku, gdy klient posiada już ładny trawnik, wykorzystujemy wycinarkę do trawnika.

Kompleksowa nauka obsługi sterownika

Po uruchomieniu instalacji uczymy klienta obsługi sterownika. Wszystkie instrukcje i poradniki znajdują się ponadto w zakładce „instrukcje obsługi“.

Przewiń do góry