Patek to nawadnianie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak dobrać zraszacze i dysze oraz podzielić na sekcje w taki sposób, żeby cała instalacja działała niezawodnie, ekonomicznie i skutecznie.

Automatyczne nawadnianie

Nawadnianie ogrodu z wykorzystaniem zraszaczy statycznych oraz dysz rotacyjnych.

Automatyczne nawadnianie

Nawadnianie ogrodu z wykorzystaniem zraszaczy statycznych oraz dysz rotacyjnych.

Budowa
ogrodów

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych maszyn budowa ogrodu przebiega dokładniej, szybciej i taniej.

Budowa
ogrodów

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych maszyn budowa ogrodu przebiega dokładniej, szybciej i taniej.

Trawniki z rolki
i siewu

Trawa z rolki to szybszy sposób zakładania trawnika – daje natychmiastowy efekt.

Trawniki z rolki
i siewu

Trawa z rolki to szybszy sposób zakładania trawnika – daje natychmiastowy efekt.

Edward Patek autoryzowany diler i serwis Husqvarna

Zapraszamy do naszego sklepu w Gubinie,  ul. Złota 3. 

 

Automower 315X

Husqvarna Automower® 315X – model premium w serii X-line. Kosi on skomplikowane trawniki o powierzchni do 1600m2, poruszając się wąskimi przejściami i pochyłościami do 40% oraz pokonując trudny teren.

Jako jeden z modeli wysokiej klasy serii X-line, wyposażony jest w moduł Automower® Connect z funkcją śledzenia za pomocą GPS w przypadku kradzieży, nawigacją wspomaganą GPS i konstrukcją X-line z reflektorami LED, przednim zderzakiem i specjalnymi kolorowymi kołpakami. Aplikacja Automower® Connect zapewnia Ci kontrolę: śledzenie, interakcje i bycie na bieżąco za dotknięciem ekranu, gdziekolwiek na świecie jesteś.

10 599 zł.

Teraz robota koszącego Automower® Husqvarna możesz kupić w 20 ratach 0% (RRSO 0%). Maszyna akumulatorowa GRATIS

Kosiarka automatyczna Automower 305

Zwarta, mocna konstrukcja. Łatwa obsługa i konserwacja. Idealna do mniejszych, złożonych ogrodów o pow. do 600 m². Pokonuje wąskie przejścia i pochyłości. Maks. nachylenie powierzchni 40 %. Można myć za pomocą węża ogrodowego. W komplecie czujnik wzrostu trawy, czujnik mrozu i Automower® Connect@Home.

5 299,00 zł 4 849,00 zł.

RATY 0% na roboty koszące Automower® Husqvarna

Tylko teraz robota koszącego Automower® Husqvarna możesz kupić w 20 ratach 0% (RRSO 0%).

Rider R 214TC

Mocny Rider z silnikiem dwucylindrowym i urządzeniem tnącym Combi 94, oferuje pierwszorzędne koszenie z systemem BioClip ® lub wyrzutem tylnym. Przeznaczony zarówno dla właścicieli ogrodów jak i rolników, wymagających wysokiej wydajności, łatwości obsługi, doskonałej zwrotności i przyjemności z jazdy. Przegubowy układ kierowniczy i umieszczone z przodu urządzenie tnące zapewnia intuicyjną obsługę, dobry dostęp do terenu koszenia i doskonały widok przestrzeni roboczej. Przekładnia hydrostatyczna sterowana pedałem, łatwy dostęp do kontrolek i automatycznego załączania noży roboczych sprawia, że koszenie staje się przyjemnością. Cena zawiera urządzenie tnące.

16 999,00 zł

Myjka ciśnieniowa PW360 GRATIS

Teraz przy zakupie Ridera z serii 200 lub 300 otrzymasz myjkę ciśnieniową PW 360 GRATIS
Kosiarka LC 353VI

Wydajna kosiarka o zmiennej prędkości napędu. Posiada system InStart dla łatwego uruchamiania i zatrzymywania oraz 3 metody koszenia dla osiągnięcia optymalnych rezultatów. Wyposażony w solidny i prosty w obsłudze pojemnik na trawę z blokadą przed pyleniem.

Producent silnika Briggs and Stratton
Szerokość koszenia 53 cm
Metody koszenia Zbieranie/BioClip®/Wyrzut tylny
Układ napędowy Napęd własny, zmienna prędkość

3 239,00 zł

RATY 0% na kosiarki spalinowe Husqvarna

Tylko teraz kosiarkę spalinową Husqvarna możesz kupić w 10 ratach 0% (RRSO 0%).

Kultywator TF335

Łatwy w obsłudze, niezawodny kultywator wyposazony we wszystkie niezbędne funkcje napędzane przez mocny silnik. Odłączana obudowa przekładni z możliwością smarowania zapewnia dłuższą żywotność produktu. Wygodna, regulowana i składana kierownica z dźwignią do zmiany biegów(dwa do przodu i jeden do tyłu), kółko transportowe, drążek i osłony roślin poprawiają użyteczność i łatwość przechowywania. Szereg opcjonalnych akcesoriów, w tym obsypnik z metalowymi kółkami, zwiększa wszechstronność w celu poprawy zwrotu z inwestycji, co czyni go idealnym wyborem dla każdego ogrodnika ceniącego praktyczność i niezawodność.

3 239,00 zł
Traktor ogrodowy TC 238T

Husqvarna TC 238 T to mocny traktor do użytku w średnich i dużych ogrodach. Wyposażony w zintegrowany tylny kolektor 320 L, sterowaną pedałem przekładnię hydrostatyczną i napęd o niskim poziomie wibracji. Ergonomiczny fotel oraz kierownica.

Szerokość koszenia 97 cm
Producent silnika Briggs & Stratton
Pojemność cylindra 656 cm³
Rodzaj przekładni Hydrostatyczna

14 699,00 zł

Maszyna akumulatorowa GRATIS

Tylko teraz, przy zakupie dowolnego modelu konsumenckiego** traktora ogrodowego lub kosiarki Automower (z wyjątkiem modelu AM 105, 305 i 310) marki Husqvarna otrzymasz voucher maszynę akumulatorową do wyboru – podkaszarkę 115iL/dmuchawę 120iB/pilarkę120i z akumulatorem BLi20 oraz ładowarką QC80 w komplecie GRATIS

Ładowarka wielofunkcyjna
AVANT 423

Ogród, gospodarstwo, plac budowy? Wszędzie tam pomoże Ci AVANT – producent zielonych wielofunkcyjnych miniładowarek, które mogą pracować aż ze 150 wymiennymi przystawkami!

AVANT stosuje najnowocześniejsze metody produkcji i sposoby organizacji produkcji seryjnej. Wysoką jakość osiąga stosując podstawową zasadę wnikliwej kontroli i testowania każdego produktu przed jego sprzedażą.

Profesjonalna kosiarka
Kubota GR 1600

Kosiarka profesjonalna o bardzo trwałej konstrukcji, dedykowana do utrzymania rozległych terenów zielonych, przeznaczona do pracy w firmach komunalnych.

Piękno tego projektu nie ogranicza się jednak tylko do jego wyglądu zewnętrznego. GR1600-III jest też maszyną wyjątkowo komfortową. Ergonomiczne elementy wyposażenia obejmują płaski pokład, który pozwala operatorowi zająć bardzo wygodną pozycję za kierownicą, oraz łatwy do odczytania panel wskaźników Easy Checker.

Koparka łańcuchowa
TORO TRX 20

Do wykonywania wykopów używamy doskonałej koparki łańcuchowej amerykańskiej firmy Toro. Pozwala ona na znaczne skrócenie czasu realizacji zadania. Zwykle budowa instalacji domowych zajmuje nam jeden dzień.

Do wykonywania wykopów używamy doskonałej koparki łańcuchowej amerykańskiej firmy Toro. Pozwala ona na znaczne skrócenie czasu realizacji zadania. Zwykle budowa instalacji domowych zajmuje nam jeden dzień.

Wycinarka do darni
Active AC300

Wysoką produktywność i wydajność pracy zapewnia japońska jednostka napędowa do zastosowań profesjonalnych Honda GX200 z żeliwną tuleją cylindra, kutym wałem korbowym, lekkim, cyfrowym zapłonem i rozrusznikiem klasy przemysłowej.

Bezwysiłkowa obsługa podczas wycinania pasów trawy to zasługa napędu, z 2-biegową przekładnią mechaniczną, z prędkościami roboczymi na poziomie 1,8 i 2,8km/h.

Patek to innowacje i nowoczesność

Proste sterowanie za pomocą Twojego smartfona bądź tabletu.

ui/icon/check-okCreated with Sketch.
Zdalne zarządzanie

Steruj systemem nawadniającym Hunter lub Rain Bird za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie, w którym masz dostęp do internetu bądź sieci komórkowej.

ui/icon/check-okCreated with Sketch.
Zdalne nawadnianie

Rozpocznij i zatrzymaj nawadnianie bez podchodzenia do sterownika.

ui/icon/check-okCreated with Sketch.
Powiadomienia

Otrzymuj na telefon powiadomienia w czasie rzeczywistym, które informują o wydajności systemu nawadniającego.

ui/icon/check-okCreated with Sketch.
Zobacz zaplanowane podlewanie

Zobacz wszystkie zaplanowane podlewania według dnia, tygodnia lub miesiąca.

Gdzie pobrać aplikację?

Aplikacja dostępna jest w sklepach Google Play i Apple App Store.
Kliknij w link poniżej i ciesz się ogromem możliwości jakie daje aplikacja Hunter Hydrawise app.

Opinie klientów

Przewiń do góry

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn: „Rozwój istniejącej działalności gospodarczej poprzez zakup ładowarki wielofunkcyjnej” mająca na celu rozwój przedsiębiorstwa, wzrost dochodu oraz zwiększenie zatrudnienia.