Patek to nawadnianie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak dobrać zraszacze i dysze oraz podzielić na sekcje w taki sposób, żeby cała instalacja działała niezawodnie, ekonomicznie i skutecznie.

Patek to doskonały park maszynowy

Nasz park maszynowy stale się rozwija. Najważniejszym urządzeniem
jest koparka łańcuchowa TORO TRX 20.

Ładowarka wielofunkcyjna
AVANT 423

Ogród, gospodarstwo, plac budowy? Wszędzie tam pomoże Ci AVANT – producent zielonych wielofunkcyjnych miniładowarek, które mogą pracować aż ze 150 wymiennymi przystawkami!

AVANT stosuje najnowocześniejsze metody produkcji i sposoby organizacji produkcji seryjnej. Wysoką jakość osiąga stosując podstawową zasadę wnikliwej kontroli i testowania każdego produktu przed jego sprzedażą.

Profesjonalna kosiarka
Kubota GR 1600

Kosiarka profesjonalna o bardzo trwałej konstrukcji, dedykowana do utrzymania rozległych terenów zielonych, przeznaczona do pracy w firmach komunalnych.

Piękno tego projektu nie ogranicza się jednak tylko do jego wyglądu zewnętrznego. GR1600-III jest też maszyną wyjątkowo komfortową. Ergonomiczne elementy wyposażenia obejmują płaski pokład, który pozwala operatorowi zająć bardzo wygodną pozycję za kierownicą, oraz łatwy do odczytania panel wskaźników Easy Checker.

Koparka łańcuchowa
TORO TRX 20

Do wykonywania wykopów używamy doskonałej koparki łańcuchowej amerykańskiej firmy Toro. Pozwala ona na znaczne skrócenie czasu realizacji zadania. Zwykle budowa instalacji domowych zajmuje nam jeden dzień.

Do wykonywania wykopów używamy doskonałej koparki łańcuchowej amerykańskiej firmy Toro. Pozwala ona na znaczne skrócenie czasu realizacji zadania. Zwykle budowa instalacji domowych zajmuje nam jeden dzień.

Wycinarka do darni
Active AC300

Wysoką produktywność i wydajność pracy zapewnia japońska jednostka napędowa do zastosowań profesjonalnych Honda GX200 z żeliwną tuleją cylindra, kutym wałem korbowym, lekkim, cyfrowym zapłonem i rozrusznikiem klasy przemysłowej.

Bezwysiłkowa obsługa podczas wycinania pasów trawy to zasługa napędu, z 2-biegową przekładnią mechaniczną, z prędkościami roboczymi na poziomie 1,8 i 2,8km/h.

Patek to innowacje i nowoczesność

Proste sterowanie za pomocą Twojego smartfona bądź tabletu.

Gdzie pobrać aplikację?

Aplikacja dostępna jest w sklepach Google Play i Apple App Store.
Kliknij w link poniżej i ciesz się ogromem możliwości jakie daje aplikacja Rain Bird app.

Opinie klientów

Przewiń do góry

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn: „Prowadzenie działań na stronie internetowej” mająca na celu zapewnienie informacji na temat PROW 2014-2020 współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Pomoc Techniczna Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: wzrost wiedzy na temat PROW 2014-2020